Järgmine sündmus
Koolivaheaja meisterdamisetoad Eesti Põllumajandusmuusemis!

25. oktoober kell 13-15 Kokakool: muffinid klassiõhtuks. Õpime valmistama erinevaid muffineid. Hind 3€ 26. oktoober kell 13-15 Riidest poe- või sussikoti kaunistamise töötuba. Hind poekotil 3.50€ ja sussikotil 2.50€ 27. oktoober kell 13-15 Loodusmaterjalidest kiilide valmistamise töötuba. Hind 1€ 28. oktoober kell 13-15 Pärlitest käevõrude valmistamise õpituba. Hind 2€ Lisainfo: epm@epm.ee või telefonil 7 38 […]

Eesti Põllumajandusmuuseum, Ülenurme, Pargi 4

Kalender
Tutvustav video
Uudised ja teated

MUUSEUM JA KOHVIK
Muuseum on avatud teisipäevast pühapäevani kell 10-18

Turismiinfokeskus-kohvik on avatud iga päev 10-18.

Laudas elavad ponid, eesti raskeveohobune, lehm, küülikud, kitsed, lambad ja vutid. Lauta on võimalik külastada iga päev kell 10-15.

Ponisõit ette tellimisel (738 3810 või epm@epm.ee)


inva-ikoonid

Eesti Põllumajandusmuuseum asub kolme kilomeetri kaugusel Tartust, endises Ülenurme mõisas. Puhkust ja hingekosutust pakuvad muruplatsid ja põline mõisapark. Külastajad võivad kaasa võtta piknikukorvi ja siin mõnusalt aega viita.

Loe edasi

Eesti Põllumajandusmuuseum on oma ala keskmuuseum, millel on oluline osa Eesti maakultuuri, põllumajandusliku tootmise, omandisuhete, põllumajandushariduse ja -teaduse jäädvustamisel, vastava ainese kogumisel, säilitamisel, uurimisel ja eksponeerimisel

Loe edasi

Eesti Põllumajandusmuuseumi kogud koosnevad enam kui 56000 museaalist. Lisaks erialane raamatukogu sisaldab enam kui 25000 säilikut. Eriti aktiivselt täiendati kogusid 1970. – 1980. aastatel. Põhilisteks kogumispiirkondadeks olid Viljandi, Pärnu, Paide ja Tartu rajoonid.

Loe edasi

Eesti Põllumajandusmuuseum on oma ala keskmuuseum, mille ülesandeks on maaelu ja põllumajanduse arengu võimalikult mitmekülgne jäädvustamine, säilitamine ja kogutu kättesaadavaks tegemine. Selle juurde kuulub materjali teaduslik analüüs, uurimistulemuste ja allikmaterjalide publitseerimine.

Loe edasi

reklaam